Preloader
E-mail: info@gftfilter.com / Tel: +90 326-446-1213

GFT ARGE

GFT Filtre;uzman mühendisler ve nitelikli destek personelleri ile teknolojik gelişmeler ışığında tasarlanan ürünlerin müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılamasını,ürün prosesinde ise çevre ve insan sağlığına karşı duyarlı bir anlayış içerisinde en iyi kalitedeki filtreleri müşteri ile buluşturmayı hedeflemektedir.

ARGE ,vizyonun önemli parçasını oluşturan inovasyon faaliyetleri ile yeni veya iyileştirilmiş ürün, hizmet veya üretim yöntemi geliştirmek ve uygulamak, yenilikçi çözüm projeleri üretmek amacıyla düzenli çalışmalar yaparak yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

ARGE;yeni ürün tasarlama sürecinde, önceki projelerden kazanılan tecrübeleri, bilgileri, piyasa koşullarını, satış sonrası servis ağını göz önünde bulundurarak hazırlanan tasarılar sunar.

Tasarının her aşamasında yer alan ARGE ekibi geliştirilen ürünlerin sorunsuz, verimli ve yüksek kalitede çalışması içinölçme, izleme ve değerlendirme çalışmaları ile gerekli görülen yerlerde iyileştirme yapar ve girdinin son tüketiciye ulaştıktan sonraki süreci de izleyerek yüksek ürün performansı ve müşteri memnuniyeti ile rekabet edebilme gücünü en üst düzeye çıkarmaktadır.